KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14976009
nr 1497 6009
Oljemålningar
3 st, Håkan Carlström. Signerade, "Byxelkrok, Gräsgårds hamn & Riddarfjärden. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 33x42 - 55x47 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 20:58:56
23/10 23:17:52